آموزش پکیج ایران رادیاتور

سیستم های گرمایشی

آموزش پکیج ایران رادیاتور

سیستم های گرمایشی

سرویس و تعمیر پکیج ایران رادیاتور

شنبه, ۲۳ شهریور ۱۳۹۸، ۱۲:۰۷ ب.ظ

پکیج دیواری ایران رادیاتور سال هاست که در میان مردم به عنوان یک برند معروف شناخته شده است  و طرفداران زیادی پیدا کرده است به طوری که  هم‌ وطنان را ترغیب می‌کند در انتخاب خود پکیج دیواری ایران رادیاتور را یکی از اولین انتخاب‌های خود قرار دهند.

زمانی یک محصول مورد اعتماد مشتری قرار می گیرد که دارای خدمات پس از فروش از قبیل سرویس ، نصب و تعمیر پکیج دیواری باشد زیرا تجربه به ما ثابت کرده است که هر برندی با هر کیفیتی روزی به تعمیر یا تعویض قطعات نیاز دارد و لازم است که از انها نگهداری لازم انجام شود.

هنگام نیاز شما به تعمیرات پکیج دیواری ایران رادیاتور انتخاب یک تعمیرکار پکیج ایران رادیاتور متخصص مهم ترین قسمت از یک کار می باشد زیرا کمک گرفتن از افراد متخصص نه تنها عیب را برطرف نمی کنند گاهی باعث ایجاد خسارات جبران ناپذیری هم می شود.

تعمیر پکیج ایران رادیاتور یکی از انواع خدماتی است که حول دستگاه پکیج ارائه می‌شود. متناسب با مدل پکیج شما, حدود ۲۰ تا ۲۵ قطعه در پکیج به کار برده شده است که درتعمیر پکیج, باید این قطعات بررسی شوند.

البته متناسب با تبحر تعمیرکار پکیج ایران رادیاتور , خرابی پکیج شما ممکن است به راحتی توسط او تشخیص داده شود و به تبع فرایند کوتاه‌تری برای تعمیر پکیج خود طی کنید.

تعمیر پکیج ایران رادیاتور برای انواع برندهای پکیج, به شکلی متفاوت روی می‌دهد. به عنوان مثال تعمیر پکیج ایران رادیاتور متفاوت از تعمیر پکیج دیواری بوش است؛ اما یک تعمیرکار پکیج حرفه‌ای, بر تعمیر پکیج اکثر برندها مسلط است و با خیالی آسوده می‌توانید تعمیر پکیج خودتان را به او بسپارید.

کلیه تعمیرکاران مرکز مجاز تعمیر پکیج ایران رادیاتور از دانش روز دنیا جهت عیب یابی پکیج های مختلف  برخوردار هستند و با عیب یابی دقیق تمام ایرادت احتمالی دستگاه را شناسایی و برطرف می‌کنند. همچنین اگر قطعه‌ای دچار مشکل شده باشد قطعه مورد نظر را با نمونه اورجینال تعویض می‌کنند.

خدمات تعمیرات پکیج ایران رادیاتور
در این مرکز کلیه خدمات تعمیر پکیج ایران رادیاتور به صورت کاملا تخصص و حرفه ای توسط تعمیرکاران متخصص و با تجربه انجام می شود شما می توانید جهت انجام هر یک از خدمات زیر با ما در تماس باشید تا در کمترین زمان ممکن نیاز شما را رفع نماییم

مهم نیست پکیج دیواری خود را از کجا خریداری کرده اید، متخصصان حرفه ای و باتجربه ما خدمات پکیج ایران رادیاتور را برای تمامی مدل ها ارائه می دهند.

تعمیر پکیج
تعمیر پکیج ایران رادیاتور
نصب پکیج
نصب پکیج ایران رادیاتور
سرویس پکیج ال جی
سرویس پکیج ایران رادیاتور
عیب یابی پکیج ال جی
عیب یابی پکیج ایران رادیاتور
نصب کولر گازی
تعمیر کولر گازی ایران رادیاتور
تعمیر داکت اسپیلت
تعمیر داکت اسپیلت ایران رادیاتور
به متخصصین ما برای سرویس و تعمیر پکیج ایران رادیاتور اعتماد کنید
مهم نیست پکیج ایران رادیاتور خود را از کجا خریداری کرده اید متخصصان حرفه ای و باتجربه ما نصب پکیج ایران رادیاتور ، رسوبزدایی ایران رادیاتور و سرویس پکیج ایران رادیاتور و عیب یابی پکیج ایران رادیاتور را در استان تهران و کرج پشتیبانی می کنند.

فدک تهویه یکی از بزرگترین تعمیرگاه مجاز پکیج ایران رادیاتور در شهر تهران می باشد که سال هاست در زمینه ی تعمیرات پکیج ایران رادیاتور فعالیت می کند و بهترین خدمات را ارائه می دهد و همیشه مورد اعتماد مشتری بوده است که این از بزرگترین افتخارات ما می باشد

تماس با ما
                                                        
ثبت سفارش آنلاین

تعمیرکار کولر گازی
تعمیرکار کولر گازی

تعمیرکار پکیج ایران رادیاتور متخصص و متبحر
 

مجموعه فدک تهویه تشکیل شده است از تیمی از متخصص ترین تعمیرکاران پکیج ایران رادیاتور که هر کدام دارای علم به روز در زمینه سرویس و تعمیر پکیج ایران رادیاتور می باشند همچنان دارای سالها تجربه کاری درخشان می باشند به طوری که تعمیرکاران فدک تهویه مناسب ترین گزینه برای انجام کلیه خدمات سرویس و تعمیر پکیج دیواری شما می باشد

ما سال‌هاست که همکاری با بسیاری از بهترین تعمیرکاران پکیج دیواری را آغاز کرده‌ایم و توانسته‌ایم با ایجاد یک شبکه تعمیراتی گسترده متشکل از بهترین کارشناسان و تعمیرکاران پکیج ایران رادیاتور در سراسر تهران بهترین خدمات را ارائه دهیم.

تعمیر کولر گازی در تهران
تعمیر کولر گازی در تهران

انجام سرویس و تعمیر پکیج ایران رادیاتور در سراسر تهران
 

یکی از ویژگی انحصاری مجموعه فدک تهویه ارائه کلیه خدمات نصب ، رسوبزدایی ، سرویس و تعمیر پکیج ایران رادیاتور در سراسر تهران  می باشد که بدین صورت مشتریان مورد نظر در کمترین زمان ممکن به کلیه خدمات دسترسی داشته باشند و در گرمای شدید تابستان نمانند و تعمیرکار بتواند هرچه سریع تر خود را به محل مورد نظر شما برساند بنابراین کلیه خدمات پکیج ایران رادیاتور در کلیه مناطق تهران توسط گروه فنی فدک تهویه ارائه می شود

خدمات سریع
فدک تهویه دارای شعبات مختلف در سراسر تهران و مناطق مختلف  میباشد بنابراین خدمات درخواستی شما در کمترین زمان ممکن انجام می شود تا شما در گرمای تابستان نمانید

هزینه منصفانه
تمامی هزینه های دریافتی از شما منصفانه و تحت نظارت این مجموعه می باشد. حدود قیمت نیز پیش از انجام کار به شما اعلام شده و تمامی هزینه ها، پس از پایان کار از شما دریافت خواهد شد.

تعیین زمان توسط شما
در این مجموعه شما خودتان می توانید زمان مراجعه را با سرویسکار هماهنگ کنید . سرویسکاران گروه فدک تهویه بعد از ثبت ادرس با شما تماس گرفته و زمان را با شما هماهنگ می کنند

تعمیرات فوق تخصصی
کلیه تعمیرکاران این مجموعه در انجام کلیه خدمات سرویس و تعمیر پکیج ایران رادیاتور دارای تخصص و مهارت کافی می باشند . آنها دارای تخصص و مهارت کافی در زمینه عیب یابی و رفع عیوب می باشند

تعمیر پکیج ایران رادیاتور
تعمیر پکیج دیواری
تعمیر پکیج دیواری

پکیج دیواری، یکی از اجزا اصلی و اساسی خانه شماست. شما برای تأمین گرمای خانه و آب گرم مورد نیازتان در زمستان و تابستان  به سیستم گرمایشی همچون پکیج دیواری نیاز دارید.

بازدید و سرویس سالانه پکیج دیواری ایران رادیاتور شما به کارکرد صحیح و بی‌عیب و نقص آن در تمامی طول سال کمک خواهد کرد. انجام سرویس پکیج ایران رادیاتور به‌صورت منظم منجر به کاهش ریسک ازکارافتادگی آن در فصول سرد سال و همچنین موجب افزایش طول عمر مفید پکیج شما می‌گردد.

اما با تمام وجود این تفاسیر گاهی مشکلاتی برای پکج دیواری شما پیش می آید که شما به تعمیرکار پکیج ایران رادیاتور نیاز پیدا خواهید کرد. و در سطح شهر به دنبال یک تعمیرکار پکیج ایران رادیاتور متخصص می گردید

شما هم می دانید که تعمیرکار پکیج دیواری در تهران بسیار فراوان می باشد و خب نمی توان تشخیص داد که آنها چند سال دارای سابقه کاری بوده و یا کار خود را به خوبی بلد هستند؟ می توانند دقیق عیب یابی کنند؟ این سوالات بخشی از مهم ترین نکاتی می باشد که مشتری به آن فکر می کند

به شما توصیه می کنیم که در این هنگامی که به دنبال یک تعمیرکار پکیج ایران رادیاتور می گردید بهترین و متخصص ترین تعمیرکار را انتخاب کنید زیرا در چنین شرایطی ممکن است به یک تعمیرکار پکیج  غیرحرفه ای اطمینان کرده و از ایشان درخواست کمک کنید. اما این نکته را در نظر بگیرید که اینکار، غیر از اینکه مشکل پیش آمده برای پکیج ایران رادیاتور شما را به صورت کلی و اصولی برطرف نمی کند، احتمالا باعث تحمیل هزینه های اضافی برای شما نیز می شود.

و باید بگوییم این مرکز مجاز با داشتن سال ها تجربه و استخدام تعمیرکار شوفاژ در حال حاضر رتبه یک را در بین منطقه دارد و همین امر باعث شده است که تجربیات فنی کاران ما برای تعمیرات پکیج دیواری در تهران زیاد شود و تا به امروز که هرکدام از آنها دارای بیش از ۵ سال سابقه فعالیت در این مرکز می باشند حتی بدون یک نا رضایتی و یا شکایت کار مشتریان را به خوبی به پایان رسانده اند. این فنی کاران دارای مجوز های قانونی بوده و حتی از مدرک معتبر نیز برای فعالیت خود از فنی و حرفه ای کشور دارا می باشند! ما منتظر اعتماد شماییم! با ما تماس بگیرید.

حتما بخوانید:  مرکز مجاز سرویس و تعمیر پکیج در سردار جنگل
تعمیر پکیج ایران رادیاتور بصرفه است یا خرید پکیج ایران رادیاتور؟
روزانه ده‌ها مشتری با ما تماس گرفته و سؤالاتی می‌پرسند مبنی بر اینکه آیا پکیج ایران رادیاتور ایشان قابل تعمیر بوده؟ یا راهی جز تعویض آن وجود ندارد ما این امکان را برای تمامی مشتریان خود فراهم آورده‌ایم تا کارشناسان فدک تهویه با بازدید دستگاه شما با صرف وقت و تجربه تا حد امکان نسبت به تعمیر پکیج ایران رادیاتور شما اقدام کنند زیرا هزینه تعمیرات پکیج ایران رادیاتور ده‌ها برابر کمتر از تعویض آن با یک دستگاه پکیج دیواری نو است ولی در صورت هزینه‌بردار بودن این مورد و به‌صرفه نبودن آن به شما گزارشی کامل درست و کارشناسانه خواهند داد و این اطمینان را به شما خواهند داد که تعویض پکیج ایران رادیاتور به‌صرفه‌تر از تعمیر آن خواهد بود.

تکنسین های متخصص فدک تهویه قادر به ارائه انواع تعمیراتپپکیج دیواری ایران رادیاتور هستند. بنابراین امکان تعمیر پکیج ایران رادیاتور شما فراهم بوده و نیاز به نگرانی بابت صرف هزینه چندین برابری جهت تعویض پکیج دیواری و خرید دستگاه جدید نمی باشد.

تماس با ما
                                                        
ثبت سفارش آنلاین

دلیل اعتماد مشتریان به تعمیرگاه مجاز پکیج ایران رادیاتور 
معمولا هر سازمان یا شرکتی دارای ویژگی هایی می باشد که باعث می شود نسبت به دیگران دارای برتری های باشد. فدک تهویه نیز دارای ویژگی های انحصاری می باشد که باعث شده که مشتریان زیادی به ما اعتماد کرده اند و تعمیر پکیج ایران رادیاتور را به ما بسپارند

یکی از ویژگی های منحصر به فرد مرکز مجاز تعمیر پکیج ایران رادیاتور وجود دانش در کنار و همراه تجربه درخشان تعمیرکاران این مجموعه می باشد.حضور تعمیرکاران مجرب و متخصص در سرویس و تعمیر پکیج ایران رادیاتور و باعث آن شده است که ما مورد اعتماد خیلی از مشتریان خود باشیم. این مجموعه تمام تلاش خود را بکار گرفته است تا در کمترین زمان ممکن در تهران خدمات رسانی انجام شود تا شما در گرمای شدید تابستان نمانید به همین دلیل مجموعه های مختلفی را در سطح شهر مستقر کرده است که شما می توانید با آنها تماس گرفته و زمان مراجعه انها را شما خودتان تعیین کنید تا هماهنگی های لازم به عمل اید و در کمترین زمان ممکن به شما بهترین خدمات را ارائه دهند.ما تمام تلاش خود را بکار می گیریم که تا حد امکان به تعمیر قطعات بپردازیم نه تعویض آنها و این ارامش خاطر را به شما می دهیم که در صورت تعویض آنها از قطعات اصلی استفاده می کنیم

یکی از مهم‌ترین دلایل اعتماد مشتریان به مرکز مجاز تعمیرات پکیج ایران رادیاتور برآورده شدن نیاز آن‌ها به صورت کامل است. به گونه ای که تعمیرکاران در ابتدا نیازهای مشتریان را شناسایی می‌کنند و سپس نسبت به ارائه خدمات اقدام می‌نمایند.

بنابراین در صورتی که مشتری نیاز به نصب پکیج ایران رادیاتور داشته باشد یا سرویس پکیج  ایران رادیاتور و رسوب زدایی پکیج ایران رادیاتور و تعمیر پکیج ایران رادیاتور آن را درخواست کند. تعمیرکاران نیازسنجی امکانات اولیه را انجام می‌دهند و زمان ارائه خدمات مورد نظر به مشتری را تخمین می‌زنند. این امر سبب می‌شود که مشتری بتواند خدمات مورد نیازش را در اسرع وقت دریافت کند و بعد از انجام سرویس و تعمیرات با خیال راحت از پکیج استفاده کند.

 فدک تهویه با توجه به نیاز شما عزیزان به تعمیر پکیج ایران رادیاتور در صدد تاسیس مراکز معتبر تعمیر پکیج ایران رادیاتور در سراسر سطح شهر برآمد تا همواره پشتیبان شما باشد. در صورتی که دارای برگه ضمانت نامه می باشد شما می توانید از نمایندگی تعمیرات پکیج ایران رادیاتور درخواست کمک نماییید. اما اگر به هر دلیلی به برگه ضمانت نامه دسترسی ندارید می توانید با ما تماس بگیرید تا در کمترین زمان ممکن خود را به شما برسانیم.

تعمیر پکیج ایران رادیاتور

سرویس پکیج ایران رادیاتور
سرویس پکیج دیواری
سرویس پکیج دیواری

هنوز عده ی زیادی هستند که متاسفانه انجام سرویس پکیج ایران رادیاتور را کاری بیهوده با هزینه اضافی می دانند اما لازم است که بدانید سرویس دوره ای هر کالایی هزینه اضافی نیست بلکه پیشگیری از به وجود امدن هزینه های سنگین یا خسارات جبران ناپذیر می باشد. بهتر است که قبل از خراب یا آسیب جدی به پکیج دیواری به رسوبزدایی و سرویس پکیج دیواری ایران رادیاتور بپردازید

رسوب زدایی پکیج ایران رادیاتور  و سرویس پکیج ایران رادیاتور از جمله اقدامات مهم و ضروری هستند که پیش از کار افتادن کامل پکیج باید به فکر آن باشید. اگر افت فشار آب گرم را احساس کردید یا زمان زیادی برای گرم شدن آب نیاز می شود ، حتما به رسوب زدایی پکیج و سرویس پکیج ایران رادیاتور نیاز دارید. رسوب زدایی  باید به صورت کاملا تخصصی انجام شود و نمی توان آن را به افراد بی تجربه سپرد. زیرا اگر جرم گیری پکیج به درستی انجام نشود ، باعث گرفتگی و حرکت رسوب به قسمت های دیگر می شود و مجبور می شوید یک بار دیگر هزینه رسوب زدایی پکیج را بپردازید!رسوب زدایی پکیج ( رسوب گیری پکیج )  را پشت گوش نیندازید ، زیرا حتی ممکن است پکیج و شوفاژ ها را کاملا از کار بیندازد

فواید رسوب زدایی و سرویس پکیج ایران رادیاتور
با انجام سرویس پکیج، به افزایش بازدهی و راندمان دستگاه کمک کرده ایم.
با سرویس پکیج در صورت وجود عیب درونی در دستگاه متوجه آن شده و با باز کردن دستگاه آن را شناسایی می کنیم، برای آشنایی با تعمیر می توانید به مقاله آموزش تعمیر پکیج رجوع کنید.
با صرف هزینه اندک به منظور سرویس های دوره ای از پرداخت هزینه بیشتر برای تعمیر آن جلوگیری می کنیم.
پیش از خرابی و از کار افتادن دستگاه از وقوع آن جلوگیری کرده و نسبت به سلامت یا معیوب بودن پکیج آگاهی پیدا می کنیم.
در سرویس و رسوب زدایی پکیج با تمیز کردن دستگاه آن را جرم گیری کرده و ظاهر پکیج زیبا می شود.
از کجا بفهمیم که به رسوب زدایی پکیج نیاز است ؟
در صورتی که با هر یک از مشکلات زیر مواجه شدید باید به سرعت برای رسوب زدایی پکیج اقدام کنید و با خدمات از ما تماس بگیرید :

فشار آب گرم در دوش حمام و شیر آشپزخانه بسیار کم است
پکیج روشن می شود اما آب به خوبی گرم نمی شود
مدت زمان زیادی طول می شد که آب گرم شود
شوفاژ و رادیاتور ها به خوبی گرم نمی شوند
زمانی که پکیج روشن می شود ، صدای تق تق می دهد
فشار و بار سنج پکیج بی دلیل بالا می رود
در پکیج ایران رادیاتور ارور شماره ۷۰ روشن می شود
سرویس پکیج ایران رادیاتور هر چند وقت باید انجام شود؟
سرویس کامل: در این نوع سرویس پکیج ایران رادیاتور تمامی قطعات مورد بازبینی قرار می گیرند و بررسی می شوند، در این نوع دستگاه به طور کامل سرویس می شود، اگر مدت زمان طولانی از سرویس و رسوب زدایی پکیج می گذرد بهتر است این نوع سرویس را انتخاب کنید تا به نتیجه مطلوب در کارایی آن برسید.

سرویس دوره ای: این سرویس پکیج ایران رادیاتور عموما در بازه های زمانی چند ماهه صورت می گیرد و به دلیل کوتاه بودن زمان بین دو سرویس، کار آن سبک تر است و دستگاه به ندرت دچار مشکل خواهد شد، بهتر است پس از خرید و نصب دستگاه از همان ابتدا با روند سرویس دوره ای پکیج پیش بروید، ساده بودن این نوع سرویس به حدی است که با افزایش تجربه و اطلاعات خودتان نیز می توانید آن را انجام دهید.

حتما بخوانید:  مرکز تخصصی سرویس و تعمیر پکیج مرکوری MERCURY
هزینه رسوب زدایی وسرویس پکیج ایران رادیاتور
این که میزان رسوبات و جرم های در پکیج چقدر سخت است در هزینه رسوب زدایی و سرویس پکیج ایران رادیاتور تاثیر می گذارد. بعضی مواقع با یک اسید شویی پکیج ساده کار شما راه می افتد اما گاهی رسوب گیری پکیج پیچیده و سخت خواهد بود در نتیجه زحمت فرد سرویس کار بیشتر خواهد بود.

همه ی موارد بالا به صورت کامل توسط گروه فنی فدک تهویه با کیفیت عالی و بهترین قیمت ها  انجام می شود و همچنین آموزش نحوه سرویس آنها برای شما در سایت قرار داده شده است.

تماس با ما
                                                        
ثبت سفارش آنلاین

ویژگی‌های منحصر به فرد و متمایز تعمیرگاه مجاز پکیج ایران رادیاتور
دلیل این که مشتریان تعمیرگاه مجاز را به عنوان بهترین مرکز مجاز سرویس پکیج ایران رادیاتور و تعمیر پکیج ایران رادیاتور جهت گرفتن خدمات در نظر گرفته­ اند به دلیل ویژگی‌های متمایز و منحصر به فرد این مرکز است.

کارشناسان فنی این مرکز از گواهینامه معتبر جهت ارائه خدمات سرویس پکیج ایران رادیاتور، عیب یابی و تعمیر پکیج ایران رادیاتور برخوردار هستند. بنابراین به راحتی تمام ایرادات دستگاه مورد نظر را شناسایی کرده و برطرف می‌کنند.
اگر به گوشی تلفن دسترسی ندارید امکان ثبت سفارش از طریق فرم آنلاین موجود در صفحه برای مشتریان فراهم شده است. همچنین می‌توانید از طریق ارسال ایمیل خدمات مورد نظرتان را از تعمیرگاه مجاز دریافت کنید.
رضایت مشتری در رأس خواسته‌های این مرکز است و تمام تلاش خود را می‌کند تا میزان رضایتمندی مشتریان را به حداکثر میزان ممکن برساند.
فدک تهویه تنها مرکز مجاز تعمیرات پکیج ایران رادیاتور در تهران می باشد که در سراسر تهران خدمات رسانی می کند
دارای تعمیرکاران کاملا متخصص و با تجربه می باشد که سالهاست در این زمینه دارای تجربه درخشان می باشند و دارای علم به روز در زمینه عیب یابی و تعمیرات پکیج ایران رادیاتور می باشند
هزینه‌های منطقی و منصفانه برای تعمیرات پکیج دیواری ایران رادیاتور
تا حد امکان تعمیرکارران پکیج ایران رادیاتور سعی بر تعمیرات انها می کنند اما در صورت نیاز استفاده از قطعات معتبر اورجینال و شرکت استفاده می شود
وقت شناس بودن تعمیرکاران پکیج دیواری ایران رادیاتور و تنظیم کردن ساعت کاری خود با مشتریان
سرویس پکیج ایران رادیاتور
سرویس پکیج ایران رادیاتور

هزینه تعمیر پکیج ایران رادیاتور
تعمیرات پکیج
تعمیرات پکیج

یکی از دغدغه های مهم تمام دارندگان پکیج دیواری ایران رادیاتور زمانی که سیستم نیاز به تعمیر دارد، اطلاع از تعرفه تعمیرات پکیج ایران رادیاتور است. اصطلاحا آنها می خواهند بدانند اجرت تعمیر پکیج ایران رادیاتور چقدر است و چه میزان برای آنها هزینه بر است.

هزینه تعمیر پکیج ایران رادیاتور چقدر است ؟ برای جواب این سوال نمی شود همین لحظه هزینه ای ثابت و مشخص اعلام کرد. زیرا تا زمانی که علت و میزان خرابی پکیج مشخص نشده نمی توان هزینه ای را اعلام کرد. بهترین راه برای اطلاع از هزینه تعمیر پکیج تماس با تعمیرکار پکیج ایران رادیاتور است تا پکیج دیواری توسط تعمیرکار مورد بازدید و بررسی قرار گیرد

تعرفه تعمیر پکیج ایران رادیاتور چگونه محاسبه می گردد ؟
اجرت تعمیرات پکیج ایران رادیاتور طبق یکسری قوانین و ضوابط از پیش تعریف شده توسط مرکز تعمیرات تعیین می گردد. تعمیرکار ما پس از حضور در محل و عیب یابی و بررسی خرابی پکیج از ابعاد مختلف، هزینه تعمیر پکیج را برمبنای تعرفه تعمیرات پکیج محاسبه می کند

چه عواملی بر تعرفه تعمیرات پکیج ایران رادیاتور موثر می باشد ؟!
برای اطلاعات بیشتر شما باید بدانید که بطور کلی محاسبه اجرت تعمیر پکیج ایران رادیاتور به نوع و درجه خرابی بستگی دارد. در اینجا به ۳ مورد از عوامل موثر در تعرفه تعمیرات پکیج می پردازیم:

نوع خرابی پکیج ایران رادیاتور
برای محاسبه تعرفه تعمیرات پکیج اولین اقدام، بررسی و تشخیص نوع خرابی بوجود آمده در پکیج توسط تعمیرکار می باشد، و طبق نوع خرابی لیست قیمت خدمات پکیج را به شما ارائه می کند.

نیاز به تعویض قطعات
دومین عامل موثر در محاسبه اجرت تعمیرات پکیج، نیاز یا عدم نیاز به تعویض قطعه یا قطعاتی از دستگاه می باشد. تعمیرکار ما بدون توجه به سختی و یا زمان بر بدون تعمیر در وهله اول پس از بررسی دقیق تشخیص می دهد که آیا نیاز به تعویض قطعات هست یا خیر!؟ او در حد امکان اولویت خود را بر تعمیر قطعات خواهد گذاشت. درصورت نیاز به تعویض قطعه، هزینه های مربوط به قطعه مورد نظر نیز در محاسبه تعرفه تعمیرات لحاظ می گردد. البته باید در نظر داشت قیمت قطعات در انواع مختلف پکیج می تواند متفاوت باشد. به همین دلیل هزینه تعمیر پکیج ایران رادیاتور ممکن است در برخی موارد با قیمت تعمیر پکیج ایران رادیاتور یا تعمیر پکیج ایران رادیاتور متفاوت شود.

زمان و میزان سختی کار
یکی دیگر از عوامل موثر بر تعرفه خدمات پکیج، میزان سختی کار، و زمان مورد نیاز برای تعمیر می باشد. مسلما هرچه زمان بیشتری جهت عیب یابی و تشخیص خرابی صرف شود و نیاز به مهارت و تخصص بیشتری داشته باشد، هزینه تعمیر نیز بیشتر خواهد بود.

روش پرداخت هزینه تعمیرات پکیج ایران رادیاتور
پس از اعلام درخواست تعمیرکار پکیج از طرف مشتری، مشاورین فدک تهویه اطلاعات لازم را از شما دریافت کرده و با هماهنگی قبلی، تعمیرکار به محل زندگی یا کار شما مراجعه خواهد کرد. پس از انجام تعمیرات و محاسبه هزینه ها، قیمت نهایی تعمیرات بشما اعلام شده و اجرت تعمیرات پکیج را در محل به تعمیرکار می پردازید.

برای کاهش تعرفه تعمیرات پکیج ایران رادیاتور چه باید کرد؟!
۱) سرویس دوره ای پکیج ایران رادیاتور
مطمئن ترین راه برای کاهش تعرفه تعمیرات پکیج انجام سرویس پکیج ایران رادیاتور بصورت دوره ای می باشد، چراکه تمامی اقداماتی که برای سرویس پکیج صورت می گیرد همگی از هزینه های گزاف تعمیر پکیج ایران رادیاتور می کاهد

۲) سرویس کامل پکیج ایران رادیاتور
در صورت وجود خرابی در پکیج، تعمیرکار اقدام به بررسی، عیب یابی و تعمیر خواهد کرد ولی درصورتی که دستگاه سالم بوده ولی نیاز به سرویس داشته باشد اقدامات زیر انجام خواهد شد:

سرویس فن پکیج
تنظیم فلنچ دودکش
جرمگیری مبدل اصلی
سرویس الکترود جرقه زن
سرویس مشعل
سرویس کامل پمپ پکیج
تنظیم فشار گاز
جرم گیری مبدل ثانویه
سرویس مغزی شیر سه طرفه
تعویض کلیه اورینگ ها و واشرها ی دستگاه
شستشوی مدار- سرویس پرشر آب و…
۳) کنترل مداوم دودکش
۴) هواگیری پکیج
۵) جرم گیری و تعویض قطعات
فدک تهویه تخصصی ترین مرکز مجاز سرویس پکیج ایران رادیاتور و تعمیر پکیج ایران رادیاتور می باشد که در دارای مجرب ترین تعمیرکارانی می باشد که در سراسر تهران در تمام ایام هفته اماده ارائه خدمات به همشهریان عزیز می باشد. شما می توانید در صورت بروز هر نوع مشکل جهت دریافت خدمات سرویس و تعمیر پکیج ایران رادیاتور با ما تماس بگیرید

تماس با ما
                                                        
ثبت سفارش آنلاین

متخصص ترین تعمیرکار پکیج ایران رادیاتور با ما کار می کنند
ما با داشتن تعمیرکاران متخصص پکیج ایران رادیاتور که تمامی دورهای آموزشی تخصصی و علمی را در نمایندگی پکیج ایران رادیاتور و مراکز رسمی گذرانده‌اند سالیانه فهرستی از هزاران مشتری که از این خدمات استفاده کرده‌اند را به رزومه کاری این تعمیرکاران اضافه میکنیم آن‌ها با گذراندن دوره های کاملاً تخصصی آشنایی کاملی با نحوه سرویس پکیج ایران رادیاتور و تعمیر پکیج ایران رادیاتور ایران رادیاتور داشته و قادرند در کوتاه‌ترین زمان ممکن با یک چکاب ساده به نوع خرابی و علت آن دست پیدا کنند.

تعمیرکار پکیج ایران رادیاتور در تعمیرگاه مرکزی پکیج ایران رادیاتور با در اختیار داشتن قطعات و لوازم اورجنیال و اصل شرکت که در اختیار آن‌ها قرار داده می‌شود در صورت نیاز اقدام به تعویض قطعات و لوازم  پکیج ایران رادیاتور می‌کنند ولی باید به این نکته توجه داشت که ایشان با توجه به گذراندن دوره های تخصصی اولویت کار خود را تعمیر قطعات پکیج ایران رادیاتور می‌دانند نه تعویض قطعات و تنها دلیل این کار نیز کم تر کردن هزینه تحمیلی به مشتری بوده تا بتوان با کمترین هزینه ممکن پکیج ایران رادیاتور شما را مانند روز اول تعمیر و تحویل مشتری دهد.

حتما بخوانید:  مرکز مجاز نصب ،سرویس و تعمیر پکیج در پونک
جابجایی و نصب پکیج ایران رادیاتور
نصب پکیج دیواری
نصب پکیج دیواری

نصب پکیج ایران رادیاتور بر خلاف سایر وسایل سرمایشی و گرمایشی دیگر باید با دقت و اصولی انجام شود زیرا در صورت نصب ناصحیح پکیج ایران رادیاتور علاوه بر کاهش میزان کارایی دستگاه ممکن است باعث خسارت جانی و مالی شود.بنابراین بهتر است که در انتخاب نصاب پکیج ایران رادیاتور دقت لازم را بکار ببرید تا یک نصب صحیح و اصولی پکیج دیواری برای شما انجام شود.

فدک تهویه دارای متخصص ترین و با تجربه ترین نصاب پکیج دیواری ایران رادیاتور می باشد که شما می توانید با اطمینان و آرامش خاطر جابجایی و نصب پکیج دیواری ایران رادیاتور را به ما بسپارید

مکان قابل نصب پکیج  ایران رادیاتور چه خصوصیاتی باید داشته باشد؟
بالای اجاق گاز و سایر وسایل گرمایشی نباشد
حداقل فاصله ی دستگاه با دیوار روبه رو یک متر باشد
فاصله ی دستگاه با دیوار یا کابینت مجاور از دو طرف کمتر از ۱۵ سانتی متر نباشد
فاصله ی دستگاه تا زمین نباید کمتر از ۱۲۰ سانتی متر باشد
فاصله ی کلاهک تعدیل دودکش به طور عمودی تا دریچه ی دودکش نباید کمتر از ۳۰ سانتی متر باشد
نکته ی قابل توجه این است که کلاهک تعدیل پکیج دیواری باید حداقل ۳۰ سانتی متر پایین تر از دودکش نصب گردد. تا آن جا که می شود باید دستگاه را پایین تر از دریچه دودکش نصب کرد زیرا زیاد شدن فاصله ی پکیج از دریچه باعث بیشتر شدن مکش دستگاه می شود.
چنانچه می خواهید پکیج را داخل کابینت نصب کنید و قصد دارید از نوع دیواری دودکش دار استفاده کنید حتما درب کابینت کرکره ای باشد چرا که دستگاه برای سوخت نیاز به اکسیژن دارد و با این روش دستگاه قادر است اکسیژن مورد نیاز خود را از محیط تامین کند.
تماس با ما
                                                        
ثبت سفارش آنلاین

ما با مهارت به عیب یابی و تعمیر پکیج ایران رادیاتور می پردازیم
ﻋﻴﺐﻳﺎﺑﻲ پکیج ایران رادیاتور می توﺍﻧﺪ ﻛﺎﺭ ﺩﺷﻮﺍﺭ ﻳﺎ ﺳﺎﺩﻩ ﺍﻱ ﺑﺎﺷﺪ اما در هر صورت مهمترین مرحله انجام تعمیرات پکیج ایران رادیاتور می باشد که باید به متخصص آن سپرده شود تا عیب یابی پکیج ایران رادیاتور به درستی و صحیح انجام شود . ﺑﻨﺎﺑﺮﺍﻳﻦ ﺑﺨﺶ ﻣﻬﻤﻲ ﺍﺯ ﻛﺎﺭ ﻋﻴﺐ ﻳﺎﺑﻲ ﻣﺮﺑﻮﻁ ﺑﻪ ﺗﺠﺮﺑﻪ ﺍﻓﺮﺍﺩ ﻭ ﺭﻭﺷﻬﺎﻱ ﺧﺎﺻﻲ ﻛﻪ ﺑﺮﺍﻱ ﺭﺳﻴﺪﻥ ﺑﻪ ﺭﻳﺸﻪ ﻣﺸﻜﻞ ﺩﺍﺭﻧﺪ، ﻣﺮﺑﻮﻁ ﻣﻲ ﺷﻮﺩ.

تعمیرکاران ما روزانه ما مشکلاتی متعددی از عیوب پکیج ایران رادیاتور مواجه می شوند همین امر باعث شده است که تجربه کاری انها در عیب یابی و رفع عیب پکیج ایران رادیاتور بیشتر شود و با مهارت بیشتری به تعمیر پکیج ایران رادیاتور شما بپردازند

بنابراین شما در صورت بروز با هرگونه مشکل از پکیج ایران رادیاتور خود می توانید با ما تماس بگیرید تا متخصص ترین تعمیرکار پکیج دیواری ایران رادیاتور به محل مورد نظر شما اعزام شود

نگران هیچ یک از مشکلات زیر نباشید شما می توانید انجام تعمیر کلیه موارد زیر را به تعمیرکار پکیج ایران رادیاتور گروه فنی فدک تهویه بسپارید تا با اطمینان خاطر لذت گرما در زمستان و مصرف آب گرم را به شما هدیه دهند

مشکلات شایع پکیج دیواری
سیستم گرمایش کار میکند ولی ردیاتور ها گرمای مطلوب را ندارند علت چیست؟
۱- کوتاه بودن ارتفاع شعله (به علت کم بودن فشار گاز ساختمان و یا تنظیم نبودن شیرگاز)
۲- کم بودن ظرفیت حرارتی دستگاه نسبت به بار گرمایشی ساختمان
۳- وجود هوا در مدار
۴- نیمه باز بودن شیرهای رفت و برگشت دستگاه
۵- ضعیف شدن فنر سوپاپ بای پاس یا رسوب گرفتن دریچه آب (سوپاپ نیمه باز مانده است)
۶- استفاده از سوپاپ بای پاس نامناسب
۷- کاهش دقت NTC گرمایش
۸- وجود اشکال در پمپ ( ۱/دورپایین۲/دبی کم۳/شکستن پروانه پمپ۴/وجود شن و ماسه در پمپ)
۹- پایین بودن فشار در مدار گرمایش
۱۰- رسوب گرفتن مبدل و ردیاتور ها
۱۱- استفاده از ردیاتور های با جنس نا مرغوب
۱۲- استفاده از دودکش نامناسب
۱۳- وجود خرابی در شیر سه راهه (در نوع دو مبدله)
۱۴- خرابی کلید حرارتی یا استفاده از کلید حرارتی نا مناسب
۱۵- لوله کشی نامناسب مدار گرمایش (پیچ و خم های زیاد – سایز نامناسب )
۱۶- جابجا بستن لوله های رفت و برگشت ردیاتور ها
۱۷- خرابی پتاسیومتر گرمایش
۱۸- نزدیکی بیش از حد رادیاتور به پکیج دیواری آبگرم ( بویژه در لوله کشی انشعابی )
۱۹- خرابی برد کنتبک
با مرکز مجاز سرویس و تعمیر پکیج ایران رادیاتور تماس بگیرید

فشار آب در مدار گرمایش افت پیدا می کند
۱- وجود نشتی در مدار گرمایش
۲- وجود هوا در مدار گرمایش
با مرکز تعمیرات پکیج ایران رادیاتور تماس بگیرید

تعمیر پکیج دیواری
آب مصرفی پکیج دیواری آبگرم دچار نوسانات می شود
۱- زیاد بودن ارتفاع شعله
۲- پایین آمدن دقت NTC مصرفی
۳- استفاده همزمان از چند شیر مصرفی
۴- استفاده از پمپ فشار نامناسب در شبکه ساختمان
۵- خرابی شیر سه راهه در نوع دو مبدله
۶- کم بودن فشار آب ساختمان
از تعمیرکار متخصص پکیج ایران رادیاتور کمک بخواهید

روی صفحه نمایشگر کولر ارور ظاهر می شود
ممکن است روی صفحه نمایشگر پکیجتان اروری را ببینید و یا اینکه چراغ های چشمک زدنی را مشاهده کنید که خبر از وجود یک عیب در دستگاه را میدهد : به دفترچه راهنمای ارور همان برند پکیج دیواری مراجعه کنید و بر حسب آن مشکل را رفع نمایید
آب مصرفی مناسب ولی سیستم گرمایش کار نمیکند
۱- خرابی پمپ در نوع تک مبدله

۲- خرابی یا گیر کردن فلوسوئیچ

۳- بازماندن سوپاپ بای پس در نوع تک مبدله

۴- خرابی شیر سه راهه در نوع دو مبدله

سرویس پکیج دیواری
پکیج دیواری آبگرم انفجاری روشن می شود
۱- تنظیم نبودن فاصله الکترود جرقه زن و مشعل
۲- تنظیم نبودن فشار گاز
۳- خرابی دودکش
۴- ضعیف شدن جرقه ( عوامل ضعیف شدن جرقه : ۱/ضعیف شدن برق شهری۲/ ضعیف شدن ترانس جرقه زن ۳/نشتی برق یا برق دزدی۴/اکسید شدن الکترود جرقه زن
۵- استفاده از قطعات گاز شهری بجای گاز مایع
۶- مسدود شدن سوراخ های مشعل در اطراف جرقه زن
با مرکز تعمیر و سرویس پکیج ایران رادیاتور تماس بگیرید

از زیر پکیج دیواری اب چیگه می کند
۱-از مهم ترین عوامل نشتی آب در پکیج عدم آب بندی صحیح اتصالات زیر پکیج می باشد.
۲-سوراخ شدن یا ترک خوردن یکی از مبدل ها
۳-ترکیدن لوله یا هر کدام از اتصالات درون دستگاه
۴-معیوب شدن شیر تخلیه
۵-پمپ پکیج دچار نشتی شده است
۶-شیرپرکن دستگاه دچار نشتی شده است
۷-اتصالات زیر پکیج به درستی آب بندی نشده است
دمای مدار گرمایش خوب است ولی دمای آب مصرفی کم است
۱- رسوب گرفتن مبدل مصرفی
۲- فعال نشدن فلوسوئیچ در نوع تک مبدله در وضعیت زمستانه
۳- خرابی NTC
۴- خرابی سوپاپ بای پس در نوع دو مبدله
۵- خرابی پتاسیومتر مصرفی در برد
۶- کم بودن فشار آب
۷- خرابی شیر سه راهه در نوع دو مبدله
۸- خرابی برد کنترل
 

منبع فدک تهویه

 

موافقین ۰ مخالفین ۰ ۹۸/۰۶/۲۳
مهسا محسنی

نظرات  (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی